Şevik zeybek oynadı, oy istedi - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Şevik zeybek oynadı, oy istedi

Şevik zeybek oynadı, oy istedi

MHP Buldan Belediye Başkan Adayı Mustafa Şevik, seçim çalışmaları kapsamında gittiği Karaköy Mahallesi’nde nişan törenine katıldı. Genç çiftin yüzüklerini takan ve zeybek oynayan Şevik, projelerini paylaştı, destek istedi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 5 Mart 2019 Salı, 10:58

Cumhur İttifakı’nın Buldan Belediye Başkan Adayı Mustafa Şevik, seçim çalışmalarına Karaköy’de devam etti. Karaköy’de coşkuyla karşılanan Şevik, nişan törenine katılarak Raziye Maden ile Hüseyin Uzun’un yüzüklerini taktı.

Davetlilerle birlikte zeybek oynayan Şevik, genç çifte mutluluklar diledi.

Şevik, 2014 yılında yakalandığı amansız hastalığa yenik düşen eşi Ayşen Şevik’in de Karaköy’ü çok sevdiğini hatırlatarak, “Karaköy bizi her zaman bağrına bastı. O nedenle burasının bizim için ayrı bir önemi var. Neden derseniz Karaköylüler her zaman birlik ve beraberlik örneği göstermiştir. Ben inanıyorum ki 31 Mart’ta da bu birlikteliklerini koruyacaklar. Karaköy hizmetlerin en iyisini hak ediyor ve bunu birlikte yapacağız. Belediye başkanlığı yaptığım dönemde de Karaköy’e hizmetler yaptık, yine yapacağız. Karaköy ile ilgili önemli projelerimiz var. Öncelikle yollarını yapacağız. Karaköy-Boğazçiftlik yolunu yaparak ulaşımı rahatlatacağız. Mevcut düğün salonunun çevre düzenlemesini de yaparak, gençlerimizin evlilik yolunda ilk adımı daha modern salonlarda atsın istiyoruz” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı