REKLAMI GEÇ

Kılıçdaroğlu ile Akşener Denizli’ye birlikte gelecek

Kılıçdaroğlu ile Akşener Denizli’ye birlikte gelecek

Millet İttifakı adıyla bir araya gelen ve yerel seçimlere birlikte giren CHP ile İYİ Parti, seçim öncesi mitinglerde de ittifak yapacak. CHP Lideri Kılıçdaroğlu, Akşener ile birlikte mitingler düzenleyeceklerini söyledi, bunlardan birinin de Denizli’de gerçekleşeceğini açıkladı. Ancak, miting tarihi henüz açıklanmadı.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 22 Şubat 2019 Cuma, 16:35

31 Mart Yerel Seçimleri için liderler sahaya indi. Dün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı ağırlayan Denizli, CHP ve İYİ Parti liderlerinin ne zaman geleceğini sorgulamaya başladı.

Bu sorulara açıklama CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’ndan geldi. Kılıçdaroğlu katıldığı bir programda İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ile birlikte mitingler düzenleyeceklerini açıkladı, bu illerden birinin de Denizli olacağını söyledi.

TARİH NETLEŞMEDİ
CHP ve İYİ Parti liderlerinin birlikte halkın karşısına çıkacağı mitingin Denizli programına ilişkin henüz bir açıklama yapılmadı. Miting ile ilgili çalışmaların başladığı ve tarihin önümüzdeki günlerde açıklanacağı belirtildi.

DENİZLİ’DE İTTİFAK YAPTILAR
CHP ve İYİ Parti’nin ittifak yaptığı illerden biri de Denizli. Büyükşehir Belediye Başkan Adaylığı İYİ Parti’ye bırakılırken, 19 ilçeden 7’sinde İYİ Parti’nin adayı, 11’inde de CHP’nin adayı desteklenecek. Her iki partinin de ayrı ayrı aday çıkardığı tek ilçe Buldan.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı