REKLAMI GEÇ

Vatan Partisi seçim bürosu açıldı

Vatan Partisi seçim bürosu açıldı

Vatan Partisi’nin yerel seçim çalışmalarını yürüteceği seçim bürosu açıldı.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 23 Şubat 2019 Cumartesi, 16:56

Gazi İlkokulu yanında Şehit Şükrü Sokak üzerindeki seçim bürosunun açılışına çok sayıda partili ve vatandaş katıldı.

Açılışta davetlilere seslenen Vatan Partisi İl Başkanı İbrahim Kasapoğlu, Türkiye zorlu bir süreçten geçtiğini belirterek, “Bir vatan savaşı, bir ekonomik savaş veriyor Türkiye. Önümüzde büyük zorluklar var doğrudur, ancak büyük çözümler de büyük zorluklardan çıkar. Vatan Partisi bu zorlukların altından kalkmaya ant içmiştir. Türkiye bu zorlukları geçmişte aşmıştır, şimdi de aşar. Bundan şüphemiz yok. Geçmişte Kuvva-i Milliye gibi fedai örgütler vardı, şimdi de Vatan Partisi var” dedi.

Pamukkale Belediye Başkan Adayı Müzeyyen Susar da, “Bizler Köy Enstitülü babalarımızdan aldığımız eğitimle, hazırladığımız projelerle göreve hazırız” dedi.

Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Elif Çobanoğlu ise, yeni bir sayfa açıldığını belirterek, “Güzel günler göreceğiz, rant için değil halk için, rant için değil üretim için göreve talip oldum” dedi.

Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Güleç de açılışta vatandaşlara seslendi. “Böyle gitmez, geldi dayandı bir çözümsüzlük” diyen Güleç, “Yüz yıllık Mustafa Kemal Atatürk mirası yine kendini dayatıyor. Onun için diyorum ki çözüm var. Biz Vatan Partisi olarak böyle dönemlerin partisiyiz. Bizler Mustafa Kemal’in altı okunda birleşenlerin adayıyız, bizler rant ekonomisine hayır diyenlerin adayıyız. Onun için üzülme Denizli, senin özlemini giderecek adayların göreve hazır” dedi.

Konuşmaların ardından seçim bürosunun açılış kurdelası kesildi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı