Kemal Kılıçdaroğlu’dan Kepenek’e tebrik telefonu - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Kemal Kılıçdaroğlu’dan Kepenek’e tebrik telefonu

Kemal Kılıçdaroğlu’dan Kepenek’e tebrik telefonu

Honaz’da yenilenen seçimlerde büyük bir fark atarak belediye başkanlığına seçilen Yüksel Kepenek’i ilk tebrik edenlerden biri CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu oldu. Kılıçdaroğlu ile telefonda konuşan Yüksel Kepenek, desteklerinden dolayı teşekkür ederek, mazbatayı alır almaz ziyarete gideceğini söyledi.

Emrah Varol / DENİZLİHABER / 3 Haziran 2019 Pazartesi, 17:31

31 Mart yerel seçimlerinde kısıtlı seçmenlerin oy kullanması nedeniyle iptal edilen seçimlerin tekrarı 2 Haziran’da yapıldı. Büyük bir heyecana sahne olan seçimleri 2 bin 338 farkla kazanan Yüksek Kepenek büyük sevinç yaşadı.

Zaman zaman gözyaşlarına hakim olmayan Kepenek’e vatandaşlar büyük destek verdi.

Seçim sonuçlarının kesinleşmesinin ardından Yüksek Kepenek’i ilk arayan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu oldu. CHP Genel Başkan Yardımcısı Gülizar Biçer Karaca tarafından getirilen telefonla Kemal Kılıçdaroğlu ile konuşan Kepenek’in heyecanlı olduğu gözlendi.

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’nun tebrik ettiği Kepenek, “Biz büyük gurur yaşıyoruz şu anda Sayın Genel Başkanım. Bizlere verdiğiniz destek için sizlere çok teşekkür ediyorum. Mazbatamı alıp Ankara’ya size getireceğim. Demokrasimiz kazandı, tüm vatandaşlarım kazandı. Yapacağım çalışmalarla da bunu her kesime göstereceğim” dedi.

Honaz Belediye Başkanı Yüksel Kepenek’i ayrıca büyükşehir belediye başkanlarının da arayarak tebrik ettiği kaydedildi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı