REKLAMI GEÇ

Bahtiyar’a davullu zurnalı karşılama

Bahtiyar’a davullu zurnalı karşılama

CHP-İYİ Parti İttifakı’nın Denizli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ümit Bahtiyar, Ankara dönüşü davul-zurna eşliğinde coşkulu bir şekilde karşılandı.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 26 Aralık 2018 Çarşamba, 16:26

CHP ile İYİ Parti’nin ittifak yapması ve Denizli’de İYİ Parti’nin aday çıkarmasına karar verilmesinin ardından açıklanan Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ümit Bahtiyar, dün Ankara’da önce İYİ Parti Grup Toplantısı’na katıldı. Burada Genel Başkan Akşener tarafından kamuoyuna tanıtılan Bahtiyar, daha sonra ittifakın diğer ortağı CHP’nin Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile bir araya geldi.

PARTİLİLERDEN COŞKULU KARŞILAMA
Ankara’dan Denizli’ye dönen İYİ Parti Denizli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ümit Bahtiyar, Denizli-Ankara Karayolu’nda partililer tarafından davul-zurna eşliğinde coşkulu bir şekilde karşılandı.

Burada kendisine çiçek verilen Bahtiyar, “Başkan Ümit Bahtiyar” sloganları eşliğinde omuzlara alındı. Bahtiyar daha sonra yoğun araç konvoyu ile İYİ Parti İl Başkanlığı’na geldi.

Önlerinde 100 günlük bir sürecin olduğunu belirten Ümit Bahtiyar, “Birbirimize yabancı değiliz, hepimiz kardeş gibiyiz” dedi.

Çok heyecanlı olduğunu belirten Ümit Bahtiyar, Cuma gününden itibaren önce teşkilatlar ile bir araya geleceklerini, ardından da saha çalışmalarına başlayacaklarını kaydetti.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı