MHP’li Kadınlar Başkan Adayı Şevik için el ele - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

MHP’li Kadınlar Başkan Adayı Şevik için el ele

MHP’li Kadınlar Başkan Adayı Şevik için el ele

MHP Buldan Kadın Kolları, yaptıkları organizasyonla kadınları yemekte topladı. Kadınlar, Belediye Başkan Adayı Mustafa Çevik için birlik beraberlik çağrısı yaptı.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 12 Kasım 2018 Pazartesi, 14:58

Buldan İlçe Kadın Kolları Başkanı Naciye Kara tarafından düzenlenen yemekli toplantıya MHP il Başkanı Cafer Birtürk, MYK üyesi Gülay Özcan, MHP il kadın kolları Başkanı Sema Meral, Pamukkale MHP ilçe kadın kolları başkanı Cennet Kiriş, MHP İlçe Başkanı Hamdi Taşdelen ve MHP Buldan Belediye Bakan aday adayı Mustafa Şevik ile birlikte çok sayıda davetli katıldı.

Toplantının kalabalık olmasından dolayı Buldan Kadın kolları ve MHP ilçe teşkilatına teşekkür eden il Başkanı Cafer Birtürk, “31 Mart Belediye Başkanlığı seçimlerinde zaferin MHP’nin olacağı buradaki kalabalıktan belli. MHP il ve ilçe teşkilatımızın desteği ve Kadın kollarımızın çalışmalarını diğer bölgelerde de aynı şekilde götüreceğiz.

MHP, önümüzdeki seçimlerde tahminlerin çok üzerinde oy alacaktır. Bizi böleceğini sananlar, bölemediklerini sandıktan çıkan sonuçlarla anlayacaklardır. Kim ne derse desin; MHP bu ülkenin sigortasıdır, çimentosudur. Bunu herkes anlamıştır. Biz, 31 Mart yerel seçimlerinde tahminlerin çok üstünde Belediye Başkanlığını kazanıp gerçek gücümüzü göstereceğiz. Bugün, Buldan ilçemizdeki toplantı da bunun ispatıdır” diye konuştu.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
 karakter kaldı