REKLAMI GEÇ

Örki’den genç çiftlere, ucuza yüksek kalitede düğün yapma fırsatı

Örki’den genç çiftlere, ucuza yüksek kalitede düğün yapma fırsatı

Cumhur İttifakı’nın Pamukkale Belediye Başkan Adayı Avni Örki, Pamukkale’de belirli mahallelere düğün salonları yapılacağını ve cüzi fiyatlarla hizmete sunulacağını söyledi. Örki, “Amacımız düğün salonlarıyla rekabet değil, genç çiftlerimizin mutluluğuna ortak olmak” dedi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 24 Mart 2019 Pazar, 16:24

Pamukkale’nin 68 mahallesinde ikinci tur buluşmalarına başlayan Cumhur İttifakı’nın AK Parti Pamukkale Belediye Başkan Adayı Avni Örki ziyaretlerine devam ediyor. Örki Akköy ve Cankurtaran bölgelerinde düzenlediği mahalle mitinglerinde vatandaşlarla buluştu, proje ve çalışmalarını bölge ahalisinin beğenisine sundu.

Cankurtaran buluşmasına AK Parti Grup Başkanvekili ve Denizli Milletvekili Cahit Özkan, Milliyetçi Hareket Partisi Denizli İl Başkanı Cafer Birtürk, AK Parti Pamukkale İlçe Başkanı Uğur Gökbel, Milliyetçi Hareket Partisi Pamukkale İlçe Başkanı İsmail Cirit katıldı. Havanın soğuk olmasına rağmen onlarca vatandaş buluşmaya yoğun katılım gösterdi. Bir diğer buluşma ise Akköy Mahallesi’nde düzenlendi. Mitinge Denizli Milletvekili Nilgün Ök, AK Parti ve Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanları katıldı. Akköy’de düzenlenen mitingde yine vatandaşlar alana sığmadı.

Vatandaşlara ilgi ve sevgilerinden dolayı teşekkür eden Örki,”Vatandaşlarımızla kurmuş olduğumuz muhabbet ve sevgi artık kelimelere sığmıyor. İlçemizin 68 mahallesinde milletimiz bizleri güler yüzlü, tevazu içinde karşılıyor. Bu yüzden böyle gönlü güzel insanlara hizmet etmeyi Rabbim bizlere nasip kılsın. Bizlere göstermiş oldukları teveccühten dolayı Pamukkalemize sonsuz teşekkür ediyorum” dedi.

DÜĞÜN SALONU YÜK OLMAKTAN ÇIKACAK
31 Mart’tan sonra Pamukkale Belediyesi’nin hayata geçireceği projeler arasında yer alan ve birçok kesimde sevinçle karşılanan düğün salonları projesinden bahseden Başkan Adayı Örki, “Günümüzde gençlerimiz evlenmeden önce düğün hazırlıkları aşamasında çok büyük zorluklar ve sıkıntılar yaşıyor. Özellikle dar gelirli ailelerimiz düğün yaparken çok büyük maliyet ve masrafla uğraşıyor. Biz de bu kapsamda maddi durumu yetersiz ve dar gelirli vatandaşlarımız için ilçemizin farklı bölgelerinde düğün salonları inşa edeceğiz. Maddi olarak düğün yapmakta zorlanan vatandaşlarımız çok cüzi ücretlerle belediyemizin hayata geçireceği düğün salonlarında düğünlerini en güzel ve en yüksek standartlarda yapacaklar. Bu proje ile amacımız düğün salonları ile rekabet etmek değil, ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın güzel ve modern mekanlarda düğünlerini yapmalarını sağlamaktır. Allah’ın izniyle bizim amacımız Pamukkale’de yaşayan genç çiftlerimizin omuzlarımızdaki düğün yükünü kaldırmak ve onların da hayal ettiği bir düğünü gerçekleştirmek” diye konuştu.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı