REKLAMI GEÇ

Pamukkale Belediye Başkan Adayı Avni Örki, 100 adet spor sahası vaad etti

Pamukkale Belediye Başkan Adayı Avni Örki, 100 adet spor sahası vaad etti

Pazar yerlerinde bulunan esnaf ve vatandaşları sık sık ziyaret eden Pamukkale Belediye Başkan Adayı Avni Örki, bu kez Pınarkent, Akhan ve Anafartalar semt pazarlarını ziyaret edip projelerini anlamayı sürdürdü. Örki, vatandaş ziyaretlerinde spor yapmanın faydalarına değindi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 17 Mart 2019 Pazar, 16:47

Adaylığının açıklandığı günden bu güne kadar dur durak bilmeden yüksek tempoyla Pamukkale’yi karış karış gezerek vatandaşlarla buluşan Cumhur İttifakı AK Parti Pamukkale Belediye Başkan Adayı Avni Örki, Pınarkent, Akhan ve Anafartalar mahallelerinde bulunan semt pazarlarını ziyaret etti.

Vatandaş ve esnafla sohbet eden Örki, bir yandan da alışveriş yapmayı ihmal etmedi. Anafartalar Semt Pazarı’nda ise Başkan Adayı’na eşi Nur Örki eşlik etti. Pazar esnafına hayırlı işler dileyen Örki, proje ve çalışmalarını vatandaşlara ziyaret sırasında anlatma fırsatı buldu. Esnaf ve bölge ahalisinin sorularını da cevaplayan Başkan Adayı, istek ve sorunları da bizzat not etti. Tek amacının vatandaşlara hizmet olduğunu belirten Örki,”Pamukkale Belediyesi esnafımızın, kadınlarımızın, çocuklarımızın, öğrencilerin ve tüm vatandaşlarımızın belediyesi olacak. Biz size hizmet etmek, gönlünüze köprüler kurmak için bu göreve talip olduk.” ifadelerini kullandı.

SPOR, MAHALLELİNİN AYAĞINA GELECEK
Vatandaşların daha rahat, daha kolay bir şekilde sportif faaliyetlerde bulunması için Pamukkale’nin mahallelerinde 100 adet spor sahası inşa edeceklerini müjdeleyen Başkan Adayı Örki,”Pamukkaleli vatandaşlarımızın ulaşılabilir ve güvenli ortamlarda spor yapabilmelerini önemsiyoruz. Çünkü spor sağlıktır, spor hayattır. Spor stresi alır, vücudu zinde tutar, kötü alışkanlıklarımızdan kurtulmamızı sağlar. Bu kapsamda Pamukkale İlçemizin farklı bölgelerinde ihtiyaç ve talebe göre 100 adet spor sahası inşa edeceğiz. Bu sahaların içinde basketbol, tenis, voleybol ve futbol sahaları yer alıyor. Mahallelilerimizin isteği ve talebine göre birçok bölgemizde bu sahaları inşa edeceğiz. Amacımız gencinden yaşlısına kadar tüm vatandaşlarımızın spor yapması. Bu yüzden insanlarımızı spora teşvik etmek için sahalarımızın sayısını gün geçtikçe artıracak, mahallelilerimizin daha kolay ulaşabileceği tesisleri kuracağız.” diye konuştu.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı