REKLAMI GEÇ

Selma, Liverpool yolunda

Selma, Liverpool yolunda

Denizli’nin bokstaki gururu Selma Yağcı, 3-10 Ağustos tarihleri arasında İngiltere’de gerçekleştirilecek olan Avrupa Birliği Ülkeleri Bayanlar Boks Şampiyonası’nda hem Denizli’yi hem ülkemizi temsil edecek. Liverpool’da düzenlenecek olan şampiyona öncesi hazırlıklarını tamamlayan milli boksörümüz, altın madalya için mindere çıkacak.

/ DENİZLİHABER / 29 Temmuz 2008 Salı, 00:00

Denizli Boks İl Temsilciliği’nde, 3-10 Ağustos tarihleri arasında İngiltere’de yapılacak olan Avrupa Birliği Ülkeleri Bayanlar Boks Şampiyonası heyecanı yaşanıyor. İngiltere’nin Liverpool kentinden düzenlenecek olan Avrupa Birliği Ülkeleri Bayanlar Boks Şampiyonası’na katılacak olan Dünya Şampiyonu Selma Yağcı, altın madalya kazanmak için mücadele edecek. Denizli Boks İl Temsilcisi Cevdet Çiftçi, İngiltere’den başarılar ile döneceklerini ve Selma Yağcı’nın altın madalya almak için mindere çıkacağını belirterek, “İlimizin bokstaki markası olan Milli Boksörümüz Selma Yağcı yine büyük bir müsabaka için mindere çıkacak. İngiltere’de düzenlenecek olan Avrupa Birliği Ülkeleri Bayanlar Boks Şampiyonası’nda ilimizi ve ülkemizi başarı ile temsil edecektir. Şampiyonalara başarılı bir şekilde hazırlanan milli boksörümüz, altın madalya kazanmaya hedefliyor. Kendisinden her zaman olduğu gibi başarılar bekliyoruz ve güveniyoruz” dedi.

Milli Boksör Selma Yağcı ise Çin’de düzenlenecek olan Dünya Kupası öncesi bu müsabakalarda altın madalya kazanarak moral depolayacağını söyledi. Yağcı, amacının Denizli ve Türkiye’yi en iyi şekilde temsil etmek olduğunu belirtti.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı