Pamukkale’de bayram yoğunluğu - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Pamukkale’de bayram yoğunluğu

Pamukkale’de bayram yoğunluğu

Denizli’nin dünyaca ünlü turistik merkezi Pamukkale, Ramazan Bayramı nedeniyle özellikle yerli turistlerin akınına uğradı. Yaşanan yoğunluk turizmcileri sevindirdi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 5 Haziran 2019 Çarşamba, 16:13

Bayram tatili nedeniyle yerli ve yabancı turistler, termal sular ve beyaz travertenlerin oluşturduğu görsel güzellikleri yerinde görmek için beyaz cennete akın etti. Yılın her mevsimi ziyaretçilerini ağırlayan Pamukkale’ye gelenler fotoğraf çekip doğa harikası travertenlerde güneşlendi.

Bayram tatilinde değişik şehirlerden gelen bazı turistler, beyaz travertenlerdeki sulara girerken bazı turistler de yürüyüş yaptı. Adrenalin tutkunu bazı turistler de yamaç paraşütüyle Pamukkale’yi havadan görme fırsatı yakaladı.

Denizli Turistik Otelciler ve İşletmeciler Derneği (DENTUROD) Başkanı Gazi Murat Şen, 9 günlük bayram tatilinin Pamukkale’ye ilaç gibi geldiğini söyledi.

Ramazan Bayramı nedeniyle otellerde yer kalmamasının sektörde sevinçle karşılandığını dile getiren Şen, “Bayramda Pamukkale’ye adeta vatandaşlar akın etti. Günün her saati ziyaretçilerimiz buraya geliyor. Kapılarda yoğunluğu görmek mümkün. Pamukkale’ye girebilmek için insanlarımız sırada bekliyor. Talep bizi sevindirdi. İnşallah bu yoğunluk bayramdan sonra da devam eder” diye konuştu.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı