DENTUROD Üyeleri “Yaz Buluşması” etkinliği ile bir araya geldi - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

DENTUROD Üyeleri “Yaz Buluşması” etkinliği ile bir araya geldi

DENTUROD Üyeleri “Yaz Buluşması” etkinliği ile bir araya geldi

Denizli Turistik Otelciler ve İşletmeciler Derneği geleneksel hale getirilen “Yaz Buluşması” etkinliği ile bir araya geldi. Etkinliğe dernek üyeleri ile davetliler katıldı.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 26 Haziran 2019 Çarşamba, 14:54

Denizli Turistik Otelciler ve İşletmeciler Derneği’nde (DENTUROD) geleneksel hale gelen “Yaz Buluşması” Saki Restoran’da yapıldı.

Düzenlenen etkinliğe Başta DENTUROD Başkanı Gazi Murat Şen olmak üzere Dernek üyeleri ile birlikte çok sayıda davetli katıldı.

Denizli Büyükşehir Belediyesi Kültür, Turizm ve Tanıtım Dairesi Başkanı Hüdaverdi Otaklı da davetliler arasında yerini aldı.

Toplantıların her yaz başı ve sonbahar da geleneksel hale geldiğini söyleyen Denizli Turistik Otelciler ve İşletmeciler Derneği Başkanı Murat Gazi Şen, amaçlarının sektörde bulunanların bir araya gelip birbirlerini tanımalarını sağlamak olduğunu söyledi.

DENTUROD’un bugüne kadar turizm adına Denizli’ye çok şey kazandırdığının altını da çizen Başkan Şen, “Tek amacımız Denizli Turizmini hak ettiği yere taşıyabilmek” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı