33 yaşındaki gurbetçi tatil için geldiği memleketinde koronavirüse yakalandı, hayatını kaybetti - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

33 yaşındaki gurbetçi tatil için geldiği memleketinde koronavirüse yakalandı, hayatını kaybetti

33 yaşındaki gurbetçi tatil için geldiği memleketinde koronavirüse yakalandı, hayatını kaybetti

Almanya’da işçi olarak çalışan 33 yaşındaki Hatice Günday, ailesiyle birlikte memleketi Tavas’a tatile geldi. Geri dönüş için test veren Günday Ailesi koronavirüse yakalandıklarını öğrendi. Pamukkale üniversitesi Hastanesi’nde tedavi gören genç kadın hayatını kaybetti.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 24 Eylül 2021 Cuma, 11:04

Denizli’de koronavirüs bir can daha aldı. Almanya’da yaşayan ve işçi olarak çalışan 33 yaşındaki Hatice Günday, anne ve babasıyla birlikte memleketi Tavas’ın Nikfer Mahallesi’ne tatile geldi. Bir süre memleketinde tatil yapan ve sevdikleriyle buluşan Günday Ailesi, Almanya’ya dönüş için koronavirüs testi verdi, sonuç pozitif çıktı.

Önce evde karantinaya alınan ve durumu ağırlaşan Hatice Günday, Pamukkale Üniversitesi Hastanesi’nde tedavi görmeye başladı. Genç kadın yapılan tüm müdahaleye rağmen kurtarılamadı. Anne ve babasının ise durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Talihsiz kadının 1996 yılında Tavas’ta şehit olan Ahmet Günday’ın yeğeni olduğu öğrenildi.

Genç kadın kılınacak cenaze namazının ardından Nikfer Mezarlığı’nda defnedilecek.

Yorumlar

Anonym   -  Bağlantı 24 Eylül 2021, 20:21

Haticemiz mühendisdi. Hep beraber okuduk. Bugün duyduk, cok üzüldük. Allah rahmet eylesin. Allah mekanini cennet eylesin.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı