REKLAMI GEÇ

8 gönüllü ‘Bir demet moral’ grubuyla insanlara moral vermeyi amaçlıyor

8 gönüllü ‘Bir demet moral’ grubuyla insanlara moral vermeyi amaçlıyor

Denizli’de iki ay önce sekiz arkadaşın bir araya gelerek oluşturduğu ‘Bir Demet Moral’ grubu, farklı etkinliklerle insanlara moral vermeyi amaçlıyor. Grubun ilk etkinliği, salgın döneminde canla başla çalışan sağlık çalışanları oldu.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 22 Temmuz 2020 Çarşamba, 12:22

İlk etkinlikte, Covid-19 ile mücadelede ön safhalarda çalışan doktor, hemşire, hasta bakıcı, sağlık teknisyeni ve sağlık memurları spor etkinliğinde bir araya geldi. İpek Dönmez, Eda Dönmez, Perihan Salmansar, Hakan Çırak, Gökhan Çırak, Dilek Arslan, İmran Yavaş ve Ercan Ünal’ın organize ettiği etkinlikte sağlık çalışanlarına yoga, müzik terapisi ve atölye çalışmaları yapıldı.

‘BİR DEMET MORAL OLMAK İSTİYORUZ’
‘Bir Demet Moral’ grubu sözcüsü Hakan Çırak, bu etkinliği Covid-19 salgını sürecinde doktorundan hemşiresine, hasta bakıcısından market kasiyerine, kargo çalışanından güvenliklere, kısacası hayata umut olan herkese teşekkür için ve Bir Demet Moral vermek amacıyla bir araya geldiklerini belirtti. Çırak, “Bizler Bir Demet Moral ekibi olarak ilk etkinliğimizi Covid-19 ile mücadelenin ön cephesinde yer alan değerli sağlık çalışanlarımıza atfediyoruz. Dileğimiz o ki, bu bir kıvılcım olsun, bizler başlattık sizler de alevlendirin. Bir demet moral olsun” dedi.

‘ETKİNLİKLERİMİZ DEVAM EDECEK’
Çırak, sosyal sorumluluk projesi dahilinde bu tür etkinlikleri düzenlemeye devam edeceklerini söyledi. Amaçlarının, insanlara moral ve güç kazandırmak olduğunu belirten Çırak, “Etkinliklerimizle farkındalık yaratmak istiyoruz. Şehrimize enerji vermek istiyoruz. Sağlık çalışanlarımıza moral vermenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bir Demet Moral gurubu, şehrimizde yapacağımız etkinliklerle insanlara dokunmaya devam edecek” diye konuştu.

Grubun ilk etkinliğine Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan da katıldı.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı