Alkaya ve Duman ailelerinin mutlu günü - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Alkaya ve Duman ailelerinin mutlu günü

Alkaya ve Duman ailelerinin mutlu günü

Denizli’nin tanınmış iş insanlarından Atilla-Yasemin Alkaya’nın tekstilci kızı Beril Alkaya ile Yurdal-Necla Duman’ın iş insanı oğlu Ender Duman, muhteşem bir törenle dünya evine girdi. Okul arkadaşı olan Beril-Ender Duman çifti, seçkin davetliler arasında bir ömür boyu mutluluğa ‘evet’ dedi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 11 Temmuz 2021 Pazar, 13:28

Anemon Otel havuz başında yapılan törende; spor camiasının ünlü isimleri, işadamları ve protokol üyeleri buluştu. Genç çiftin nikahını Büyükşehir belediye Başkanı Osman Zolan kıydı. Başkan Zolan evlilik töreninde yaptığı esprilerle Duman çiftin heyecanını da aldı.

Genç çiftin nikah şahitliklerini ise Nihat Zeybekci, Osman Zolan, Nurcan Dalbudak, Ziya Gökalp, Yasin Özpek, Deniz Yıldırım, Selçuk Engin, Nebi Hatipoğlu, Yasin Cinkaya, Mehmet Gürbüz ve Doğan İlhan yaptı. Nikah merasiminin ardından seçkin davetlilere otelin havuz başında unutulmayacak bir program düzenlendi.

Serpil-Feridun Basmacı

Sibel-Mina-Ali Uzun

Jale-Sedat Semerci

Yasemin-Atilla Alkaya, Necla-Yurdal Duman


Genç çiftin nikahını Büyükşehir belediye Başkanı Osman Zolan kıydı. Başkan Zolan evlilik töreninde yaptığı esprilerle Duman çiftin heyecanını da aldı. Genç çiftin nikah şahitliklerini ise Nihat Zeybekci, Osman Zolan, Nurcan Dalbudak, Ziya Gökalp, Yasin Özpek, Deniz Yıldırım, Selçuk Engin, Nebi Hatipoğlu, Yasin Cinkaya, Mehmet Gürbüz ve Doğan İlhan yaptı.

Başkan Osman Zolan evlilik cüzdanını Beril Duman’a teslim etti

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı