ASKF’nin yeni yönetimi Vali Atik’i ziyaret etti - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

ASKF’nin yeni yönetimi Vali Atik’i ziyaret etti

ASKF’nin yeni yönetimi Vali Atik’i ziyaret etti

Denizli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu yönetimi, ilk ziyaretini Denizli Valisi Ali Fuat Atik’e gerçekleştirdi. Samimi bir havada gerçekleşen ziyarette Vali Atik, yönetimin taleplerine olumlu yanıt verdi. BAL Ligi ilk hafta karşılaşmasında stadyumdaki yerini alacağını söyledi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 1 Nisan 2021 Perşembe, 15:31

Vali Ali Fuat Atik, Ayşe Sarıkaya başkanlığındaki Denizli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu yönetimini kabul ederek, bir süre görüştü. Amatör spor için elinden gelen gayreti göstereceğini ifade eden Vali Atik, Ayşe Sarıkaya’nın ilk kadın ASKF başkanı olmasından dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek tebrik etti.

Sporun gelişmenin birinci adımının amatör takımlar olduğunu dile getiren Vali Atik, “Benim üzerime düşen görev ne ise yapmaya hazırım. Bir dönem ben de amatör takımda yöneticilik yaptım. Bu işin ne kadar zor olduğunu en iyi bilen isimlerden biriyim. Denizli amatör sporu için yapılacak her çalışmada varım” dedi.

KULÜPLER ADINA TEŞEKKÜR ETTİ
Ziyarette ilk olarak kendisini ve yönetim kurulu üyelerini tanıtan ve kısa bir konuşma yapan Denizli ASKF Başkanı Ayşe Sarıkaya, amatör spor camiasını bir adım öteye götürmek için hazırlanan projeleri anlattı ve destek istedi.

Sarıkaya, “Spora karşı ilginizi ve sevginizi biliyoruz. Bizler amatör sporun daha iyi yerlere gelmesi için yola çıktık. Genel kurulda delegelerimiz bizlere inanarak ve güvenerek yetki verdiler. Sorumluluğumuzun bilincinde hareket edeceğiz. Sizlerle amatör sporu el ele vererek çok iyi yerlere getireceğimize olan inancım tamdır. Kulüplerimiz adına verdiğiniz destek ve samimiyetiniz için teşekkür ediyoruz” dedi.

BAL DERBİSİNDE YERİNİ ALACAK
Denizli ASKF Başkanı Ayşe Sarıkaya, Bölgesel Amatör lig müsabakalarının da başlamasına sayılı günler kala Denizli derbisi şeklinde geçecek Bağbaşı Zeytinköyspor ve Serinhisarspor arasında oynanacak ilk hafta karşılaşmasına Vali Atik’i davet etti.

Vali Atik, “Amatör maçları seyretmesini severim. Karşılaşmaya geleceğim” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı