Bir personelin yakınında kovit-19 tespit edilen Denizli Eczacı Odası önlem için kapatıldı - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Bir personelin yakınında kovit-19 tespit edilen Denizli Eczacı Odası önlem için kapatıldı

Bir personelin yakınında kovit-19 tespit edilen Denizli Eczacı Odası önlem için kapatıldı

Denizli Eczacı Odası, kapısına 4 günlüğüne kilit vurdu. Bir çalışanın annesinin koronavirüs testinin pozitif çıkması üzerine oda pazartesi gününe kadar kapatıldı. Oda Başkanı Özdemir, “Önlem için kapattık” dedi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 11 Eylül 2020 Cuma, 14:30

Denizli’nin farklı bölgelerinden gelen koronavirüsle ilgili gelişmelere Denizli Eczacı Odası da dahil oldu. Oda binası, bir çalışanın annesinin kovit-19 testinin pozitif çıkması nedeniyle önlem amacıyla kapatıldı.

KAPIYA YAZI ASILDI
Denizli Eczacı Odası, odanın Perşembe ve Cuma günleri hizmet vermeyeceğini, pazartesi günü tekrar açılacağını duyurdu. Odanın Merkezefendi Mahallesi’ndeki binasının girişine de “Dezenfeksiyon işlemi nedeniyle kapalıdır” yazısı asıldı.

ODA BİNASI DEZENFEKTE EDİLDİ
Denizli Haber’e konuşan Denizli Eczacı Odası Başkanı Osman Özdemir, bir çalışanın annesinin kovit-19 testinin pozitif çıkması nedeniyle bu kararı aldıklarını belirtti. Özdemir şunları söyledi:

“Öncelikle çalışanımızın izolasyona alınmasını sağlayıp, hem eczacılarımızı hem de çalışanlarımızı riske atmamak için bu kararı aldık. Odayı hemen dezenfekte ettirip Perşembe ve Cuma günü hizmet verilmeyeceğini duyurduk. Hafta sonu tatili ile birlikte 4 gün odayı kapalı tutacağız. Pazartesi odamız pandemi kurallarına uygun olarak tekrar açılacak.”

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı