Çameli’de okul müdürü korona nedeniyle hayatını kaybetti - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Çameli’de okul müdürü korona nedeniyle hayatını kaybetti

Çameli’de okul müdürü korona nedeniyle hayatını kaybetti

Çameli’nin Kirazlıyayla Ortaokulu Müdürü Mustafa Ergenay, yakalandığı koronavirüsten kurtulamadı. Denizli Devlet Hastanesi’nde tedavi altında tutulan Ergeday yaşamını yitirdi. Okul Müdürü Ergeday, salgının ilk günlerinde siperlik yaparak sağlık çalışanlarına ücretsiz dağıtmıştı.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 28 Ekim 2020 Çarşamba, 12:47

Koronavirüs vakaları ile birlikte acı haberlerde de artış var.

Çameli’nin Kirazlıyayla Ortaokulu Müdürü Mustafa Ergeday, bir süre önce belirti göstermiş, yapılan testi pozitif çıkmıştı.

Denizli Devlet Hastanesi’nde tedavi altına alınan Mustafa Ergeday’dan acı haber geldi. Ergeday, yapılan müdahaleye rağmen kurtarılamadı.

SAĞLIKÇI DOSTUYDU, SİPERLİK YAPIP DAĞITMIŞTI
Kirazlıyayla Ortaokulu Müdürü Mustafa Ergeday, virisün ortaya çıkmasının ardından sağlıkçıların yaşadığı siperlik sorununun çözümüne destek olmak amacıyla kendi imkanları ile siperlikler üretmiş, bunları da ücretsiz olarak sağlık çalışanlarına dağıtmıştı.

Yorumlar

selen   -  Bağlantı 28 Ekim 2020, 13:06

yasaklar ne zaman gelecek ? Devlet bunu görmüyor mu ? korkuyoruz. çalışmak zorundayız. ama insanların sorumsuzluğy yüzünden olan bize oalcak

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı