REKLAMI GEÇ

Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı: Ramazan Bayramı tatili 9 gün oldu

Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı: Ramazan Bayramı tatili 9 gün oldu

Kamu çalışanlarının beklediği Ramazan Bayramı tatilinin kaç gün olacağı belli oldu. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 8 Nisan Pazartesi tam ve 9 Nisan Salı günü yarım günün idari izin sayılacağını açıkladı.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 19 Mart 2024 Salı, 22:50

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ATO Congresium’da düzenlenen şoför esnafı ile iftarda bir araya geldi. Burada gündeme dair konuları değerlendiren Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ramazan Bayramı tatilinin uzatıldığını açıkladı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Sözlerimi bitirmeden önce kamu çalışanlarımızın 10 Nisan 2024 tarihinde başlayacak Ramazan Bayramı öncesindeki bir buçuk günlük sürede idari izinli sayılacakları kararımızı kamuoyumuzla paylaşmak istiyorum. Böylece Salı günkü yarım günü ve Pazartesi gününü bayram tatiline ekleyerek kamu çalışanlarımıza 9 günlük rahatça değerlendirebilecekleri bir vakit verdik. Genel olarak özel sektörümüzün de böyle]yaklaşıma sahip olduğunu biliyoruz. Ramazan Bayramı’nızı şimdiden tebrik ediyor ve bir buçuk günlük idari izin kararımızın hayırlı olmasını diliyorum. Hepinizi bir kez daha sevgiyle saygıyla selamlıyorum” dedi. İHA

Yorumlar

HASAN HÜSEYİN MAYDA   -  Bağlantı 20 Mart 2024, 08:48

Bu tatil ayrıcalık yapmadan herkese olmalı. Eğer adalet varsa.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı