Cumhurbaşkanı Erdoğan, salgın sonrası için tekstile destek mesajı - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Cumhurbaşkanı Erdoğan, salgın sonrası için tekstile destek mesajı

Cumhurbaşkanı Erdoğan, salgın sonrası için tekstile destek mesajı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti MYK toplantısında Ramazan Bayramı sonrasında normalleşmenin nasıl olacağını anlattı. Buna göre bir yandan koronavirüsle mücadele sürerken kademe kademe rahatlama il il ve meslek gruplarına göre planlanacak. Erdoğan’ın işaret ettiği 3 sektörün içinde tekstil de var.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 23 Nisan 2020 Perşembe, 12:26

Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında önceki gün video konferans yöntemiyle düzenlenen AK Parti MYK toplantısında Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu sunum yaptı.

Erdoğan, koronavirüsle mücadelede sokağa çıkma yasağına uyulduğunu belirterek, herkesin tedbirlere uymaya devam ettiği takdirde rahatlamanın olacağını söyledi.

‘Kendi evinizin önünü bile ekin, boş yer kalmasın’ talimatı

Hürriyet’ten Gizem Karakış’ın haberine göre Erdoğan, “Öncelikle tarım, tekstil, sanayi ve bu üç sektörün ardından turizmde kademe kademe rahatlamanın başlaması planlanıyor” değerlendirmesini yaptı.

Erdoğan, tarımın önemini vurgulayarak, kurmaylarına “Kendi evinizin önünü bile ekin, boş yer kalmasın” talimatı verdi.

Yorumlar

basicman   -  Bağlantı 23 Nisan 2020, 16:34

kıymetli editör kardeşim,burda yapmış olduğumuz yorumlar eğer burada gözükmeyecekse,niçin yorum sayfası açıyorsunuz?

basicman   -  Bağlantı 23 Nisan 2020, 12:54

su faturalarına bakan varmı?son 3 ay inceledim,her ay 3-5-9 kuruş gizli artış yada zam yapmışlar.meclis kararı varmıdır bu yönde yoksa keyfi bir uygulamamıdır?

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı