REKLAMI GEÇ

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan’a Denizli ürünleri hediye edildi

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan’a Denizli ürünleri hediye edildi

Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında, 2023 hedeflerinin yol haritasının ele alındığı AK Parti 30’uncu İstişare ve Değerlendirme Toplantısı Ankara Kızılcahamam’da gerçekleştirildi. Toplantıda Emine Erdoğan’a Denizli’ye özgü ürünler, Pamukkale Belediye Başkan Yardımcısı Gamze Sevgi tarafından takdim edildi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 7 Haziran 2022 Salı, 10:46

AK Parti’nin Ankara Kızılcahamam’daki toplantısı sona erdi. Kızılcahamam’da 3 gün süren değerlendirme toplantısına, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında, bakanlar, bakan yardımcıları, AK Parti Merkez Karar ve Yönetim Kurulu (MKYK), Merkez Disiplin Kurulu, Genel Merkez Parti İçi Demokrasi Hakem Kurulu, Siyasi Erdem ve Etik Kurulu, Kurucular Kurulu, Genel Merkez Kadın ve Gençlik Kolları MKYK Üyeleri, milletvekilleri ile birim başkan yardımcıları katıldı.

AK Parti 30’uncu İstişare ve Değerlendirme Toplantısı’na, AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Genel Başkan Yardımcısı ve Denizli Milletvekili Nilgün Ök, AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları MKYK üyesi ve Pamukkale Belediye Başkan Yardımcısı Gamze Sevgi de katıldı. Pamukkale Belediye Başkan Yardımcısı Gamze Sevgi, AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları adına, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan’a, coğrafi işareti Pamukkale Belediyesi tarafından alınan Denizli Kekiği ve Denizli’ye özgü ürünlerin olduğu bir hediye sepeti takdim etti.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı