REKLAMI GEÇ

Denizli SMMMO’da 3 adaylı yarışta, sandıktan koalisyon çıktı

Denizli SMMMO’da 3 adaylı yarışta, sandıktan koalisyon çıktı

Denizli Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası (SMMMO), sandık başına gitti. Üç listenin yarıştığı seçimlerde bütün listeler delindi ve 3, 2 ve 2 şeklinde yönetim oluştu. Sandıktan başkan çıkmadı, başkanı koalisyon belirleyecek.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 29 Mayıs 2022 Pazar, 21:12

Denizli Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası yeni dönem yönetimi için sandık başına gitti. Başkan ve yönetimin belirleneceği seçimler oda binasında yapıldı. Üç adayın yarıştığı seçimlerde Meslekte Erdem Grubu Adayı Hakan Cengiz, Bağımsız Meslek Grubu Adayı Osman Erdemir ve Birlik Dayanışma Grubu Adayı Mehmet Sarıgöl’ün listeleri yarıştı.

Saat 17.00’de sona eren oy verme işlemin ardından sayım işlemine geçildi, ancak yönetimi kuracak çoğunluk çıkmadı. SMMMO’da Meslekte Erdem Grubu’nun 3, Bağımsız Meslek Grubu’nun 2 ve Birlik Dayanışma Grubu’nun 2 üyesi yeni yönetimi oluşturdu.

Yönetim kurulu üyeleri mazbatalarını aldıktan sonra yönetim kurulu toplantısını yaparak başkanı belirleyecek. Her durumda grupların üye sayıları başkanı tek başına çıkarmaya yetmediğinden 3+2 ya da 2+2 şeklinde ittifak yapılması olası görülüyor.

Yönetim şu isimlerden oluştu:
Hakan Cengiz (Meslekte Erdem)
Ali Avcı
Mehmet Yahya Karakılıç
Osman Erdemir (Bağımsız Meslek Grubu)
Nuri Karakuş
Mehmet Sarıgöl (Birlik Dayanışma Grubu)
Özge Özer Gül

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı