REKLAMI GEÇ

Denizli’de Altay rüzgarı esti

Denizli’de Altay rüzgarı esti

Kısa bir süre önce Denizli’de faaliyete başlayan Sezer İnternational, pop müziğinin sevilen ismi Altay’ı Nisch Restoran’da sevenleriyle buluşturdu. Altay sevenlerine adeta müzik şöleni yaşattı.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 15 Mart 2022 Salı, 10:30

Dijital finans alanında hizmet veren Sezer İnternational, kısa bir süre önce Denizli’de açılışını gerçekleştirmişti. Sezer İnternational’ın kurucusu iş insanı Ertuğrul Sezer yaptığı görkemli açılış ile adından sıkça söz ettirdi.

Denizli’de sektöre hızlı bir giriş yapan iş insanı Ertuğrul Sezer, bu kez pop müziğin eskimeyen ve çok sevilen ismi Altay’ı Denizlili sevenleriyle buluşturdu.

ALTAY’DAN UNUTULMAZ BİR GECE
Denizli’nin gözde mekanlarından Nisch Restoran’da sahne alan Altay sevenlerine unutulmaz bir gece yaşattı. Özel geceye Denizli’nin önde gelen isimleri katıldı. Altay sahneden sık sık bu geceyi organize eden iş insanı Ertuğrul Sezer’e teşekkür etti. Denizli’yi çok sevdiğini ifade eden Altay, Denizli’nin enerjisine hayran kaldığını ve tekrar gelmek istediğini söyledi.

DENİZLİ’NİN MUTLULUĞU BENİM MUTLULUĞUM
Altay’ı sevenleriyle buluşturmanın mutluluğunu yaşadığını söyleyen Ertuğrul Sezer, “Çok güzel bir gece oldu. Denizli’ye finans alanında katkım olduğu gibi eğlence anlamında da katkım olsun istedim. Benim de çok sevdiğim Altay’ı sponsorluğumda Denizli’ye getirmeye karar verdik. İnsanların mutlu olduğunu görünce ben de mutlu oldum. Denizli’nin mutluluğu benim mutluluğum. Bu güzel gecede emeği geçen herkese teşekkür ederim” diye konuştu.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı