REKLAMI GEÇ

Denizli’de havalar ısınıyor

Denizli’de havalar ısınıyor

Meteoroloji’nin son tahminlerine göre, Denizli’de hafta sonu ve önümüzdeki haftanın ilk günlerinde sıcaklık mevsim normallerine yükselecek. Artacak sıcaklık ile Denizlililer biraz olsun nefes alacak.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 24 Mart 2022 Perşembe, 16:15

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün 5 günlük hava tahmin raporundan elde edilen verilere göre, Denizli’de önümüzdeki günlerde havanın 5-6 derece ısınması bekleniyor. Parçalı ve yerler çok bulutlu bir havanın hakim olması öngörülen kentti, 29 Mart Salı gününe kadar yağış beklenmiyor.

Denizli’de haftanın son gününde (Cuma) havanın parçalı bulutlu olması ve hava sıcaklığının en yüksek 16 en düşük 2 derece olması tahmin ediliyor.

Kentte Cumartesi günü çok bulutlu bir havanın hakim olması beklenirken hava sıcaklığının en yüksek 15 en düşük ise 7 derece olması bekleniyor.

Pazar günü ise Denizli’de havanın az bulutlu geçmesi, sıcaklığı en yüksek 18 derece en düşük de 2 derece olması tahmin ediliyor.

Denizli’de önümüzdeki hafta da ise Pazartesi günü sıcaklığın 20 dereceye kadar çıkması beklenirken en düşük sıcaklığın 4 derece olması öngörülüyor.

29 Mart Salı günü de kentte yağış beklentisi var. Hava sıcaklığının en yüksek 19 en düşük ise 9 derece olması bekleniyor.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı