REKLAMI GEÇ

Denizli’nin önemli isimleri bir bir korona kurbanı oluyor

Denizli’nin önemli isimleri bir bir korona kurbanı oluyor

Denizli’nin sevilen insanları bir bir koronavirüse kurban oluyor. Siyasetçi Arif Özeren, Çivril AS TV’de gazetecilik yapan Sebahattin Yaman ve Merkezefendi Belediyesi Personeli Havva Acarol koronavirüs nedeniyle yaşamlarını kaybetti.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 24 Kasım 2020 Salı, 11:57

Koronavirüs hızla yayılmaya ve can almaya devam ediyor. Her gün acı haberlerin birbiri ardına geldiği Denizli’de koronavirüs sevilen 3 kişiyi daha hayattan kopardı.

SEVİLEN BİR SİYASETÇİYDİ
Denizli’nin tanınmış isimlerinden biri olan Arif Özeren de koronavirüse yenik düştü. Anavatan Partisi’nde uzun yıllar yöneticilik yapan, daha sonra AK Parti’ye katılan Arif Özeren, Pamukkale Belediye Meclis üyeliği de yapmıştı.

Bir süre önce koronavirüse yakalanan Arif Özeren, bir hafta önce semptomlar ağırlaşınca hastaneye kaldırıldı. Bir hafta boyunca hastanede tedavi altında tutulan, durumu zaman zaman iyiye giden Arif Özeren’den gece saatlerinde acı haber geldi. Arif Özeren, koronavirüs nedeniyle yaşamını yitirdi.

MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ YASTA
Merkezefendi Belediyesi, Kültür Müdürlüğü çalışanlarımızdan Havva Acarol da koronavirüse kurban oldu. 49 yaşında olan Havva Acarol, koronavirüs belirtileri göstermesi üzerine test yaptırdı, sonucun pozitif çıkmasıyla tedavi sürecine girdi.

Bir süre sonra durumu ağırlaşan Havva Acarol, kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirdi. Havva Acarol, Merkezefendi Belediyesi’nde sevilen bir isimdi.

Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, kayıplarının ardından başsağlığı mesajı yayınladı. Başkan Doğan, “Merkezefendi Belediyemiz Kültür Müdürlüğü çalışanlarımızdan Havva Acarol’u Covid-19 nedeniyle kaybetmenin çok büyük üzüntüsünü yaşıyoruz. Merhumeye Allah’tan rahmet, kederli yakınlarına ve Merkezefendi Belediyesi ailemize sabır ve baş sağlığı diliyorum” dedi.

GAZATECİ KORONA KURBANI
Koronavirüs Çivril’de de sevilen bir gazeteciyi yaşamdan kopardı. Çivril AS TV ve Çivril’in Sesi Gazetesi’nde uzun yıllar gazetecilik yapan Sebahattin Yaman da koronavirüse yakalandı.

Evinde tedavi süreci devam ederken ağırlaşan ve Çivril Devlet Hastanesi’ne kaldırılan Sebahattin Yaman, daha sonra Denizli’de özel bir hastaneye sevk edildi.

Pazar günü durumu daha da ciddi boyuta ulaşan Sebahattin Yaman yoğun bakıma alındı, ancak kurtarılamadı.

Kronik rahatsızlıkları da bulunan Sebahattin Yaman evli ve 2 çocuk babasıydı.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı