Kaldırımda motosiklet süren şehir magandası kadın, kendisine kural hatırlatan engelli adamı dövdü - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Kaldırımda motosiklet süren şehir magandası kadın, kendisine kural hatırlatan engelli adamı dövdü

Kaldırımda motosiklet süren şehir magandası kadın, kendisine kural hatırlatan engelli adamı dövdü

Denizli’de kaldırımda motosikletiyle ilerleyen şehir magandası kadın yanından geçtiği yürüme engeli olan ve aparatla yürümeye çalışan yaşlı yurttaşı dakikalarca darp etti. Şiddet anı bir vatandaşın cep telefonu kamerasıyla görüntülendi. Darp sırasında kimse müdahale etmedi, sadece izledi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 5 Ağustos 2021 Perşembe, 14:31

Sosyal medyada yayılan ve Denizli merkezinde çekildiği anlaşılan görüntülere göre; yürüme aparatıyla kaldırımda yürümeye çalışan yaşlı yurttaş, kaldırımda üzerine doğru motosiklet süren ve sürücü kadını yavaş gitmesi konusunda uyardı.

Kaldırımda motosiklet kullanmasına rağmen, yayanın kendisini uyarmasına sinirlenen şehir magandası kadın, yaşlı adamın üzerine motosikletini sürdü. Hırsını alamayan kadın, yaşlı adama şiddet göstermeye başladı.

Öfkesini kontrol edemeyen şehir magandası, engelli adamı yürüme aparatıyla birlikte iterek yere düşürdü ve yumruklamaya devam etti.

Olay anı çevredeki bir vatandaşın cep telefonu kamerası tarafından çekildi.

Çevredeki hiçbir vatandaşın yaşlı adama yardım etmediği sadece izlediği sosyal medya kullanıcılarının da tepkisini çekti.

Yorumlar

Kazım Dalarslan   -  Bağlantı 6 Ağustos 2021, 11:12

Ayıp 1hafta önce olan olay daha yeni yayınlandı böyle habercilik olmaz

Bakış Açısı   -  Bağlantı 5 Ağustos 2021, 16:05

Haberde kadının davranışı uygunmuş vurgusu var. Bir daha okuyun isterseniz.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı