‘Öt’ deyince öten horoz görenleri şaşırtıyor - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

‘Öt’ deyince öten horoz görenleri şaşırtıyor

‘Öt’ deyince öten horoz görenleri şaşırtıyor

Kale’nin Gülbağlık Mahallesi’nde 8 yaşındaki Mustafa Yiğit’in Çilli isimli küçük horozu, öt deyince ötüyor. Henüz küçük olan ve ötme egzersizlerine başlayan horoz ile Mustafa Yiğit’in samimi diyaloğu görenleri gülümsetiyor.

Ali İbileme / DENİZLİHABER / 18 Şubat 2021 Perşembe, 10:50

Kale’de 8 yaşındaki Mustafa Yiğit Gödek’in Çilli isimli küçük horozuna  ötme idmanı yaptırırken hoş bir diyalog ortaya çıktı.

Küçük horoz, öt deyince ötüyor, hatta fotoğraf çekilirken poz bile veriyor. Yiğit’in büyüdüğünde ödül beklediği horozuyla olan samimi diyaloğu ise görenlerin yüzünü güldürüyor.

Yiğit, horozunun büyüdüğünde ötüşüyle ödüller alacağını, şimdiden çalışmalara başladıklarını söylüyor. Küçük horozu Çilli’yi her gün kendi elleriyle besleyen Yiğit, gün içerisinde sık sık horozunun yanına gidip ötüşünü dinliyor.

Yorumlar

ZÜLEYHA HASRAN   -  Bağlantı 18 Şubat 2021, 12:13

İzniniz olursa haberi facebook ta paylaşabilir miyim. gün arkadaşlarım da görsün.

Kudret Ç   -  Bağlantı 18 Şubat 2021, 11:45

Bu ekip Denizli Haber’de olduğu sürece yapılır sayın okuyucu. Ülkemizin ve Denizli’mizin hür sesi kadrosuyla hizmete gece gündüz devam etmekte. Hazır okuyuculardan haber tavsiyesi gelmişken bizim köyde de terstaklaatanyaşlıteyzevar. Haberinizolsun;)

Zigortacı   -  Bağlantı 18 Şubat 2021, 11:36

Bizim köyde allahu ekber diye bağıran horoz var lütfen haberini yapar mısınız?

Salih Ç.   -  Bağlantı 18 Şubat 2021, 11:22

Yedi aydır böyle güzel haberler görmüyorduk. Ülkemizi bunalıma sokan şu pandemi döneminde bir nebze bizi güldürdüğünüz için teşekkürler. Haberi yapan her kimse ellerine sağlık.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı