PAÜ Hastanesi’ne 173 sağlık personeli sözleşmeli olarak alınacak - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

PAÜ Hastanesi’ne 173 sağlık personeli sözleşmeli olarak alınacak

PAÜ Hastanesi’ne 173 sağlık personeli sözleşmeli olarak alınacak

Pamukkale Üniversitesi Hastanelerinde görevlendirilmek üzere 173 sağlık personeli alımı ilanı Resmi Gazete’de yayımlandı. Başvurular 26 Ağustos’a kadar internet üzerinden yapılacak.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 12 Ağustos 2020 Çarşamba, 12:16

Pamukkale Üniversitesi personel alımı ilanı yayınlandı. Pamukkale Üniversitesi Hastanelerinde görevlendirilmek üzere hemşire, röntgen teknisyeni, veteriner, sağlık fizikçisi, sağlık teknikeri, laborant kadrolarında 173 sözleşmeli sağlık personeli alınacak.

Resmi Gazete’de yayımlanan ilana göre; 2018 yılı (B) grubu puan sıralamaları esas alınmak suretiyle yazılı ve sözlü sınav yapılmaksızın sözleşmeli personel alınacak.

Başvurular Pamukkale Üniversitesi’nin www.pau.edu.tr adresinden online olarak yapılacak. Şahsen ve posta ile yapılan başvurular kabul edilmeyecek.

Süresinde yapılmayan veya sistemde meydana gelen gecikmeler sebebiyle zamanında yapılmayan başvurular dikkate alınmayacak. Adaylar ilan edilen pozisyonlardan sadece birine başvurabilecek. Başvurular 26 Ağustos’ta sona erecek.

Resmi Gazete’de yayımlanan aranan kriterlerin sıralandığı ilan şöyle:

Yorumlar

Vatandaş   -  Bağlantı 12 Ağustos 2020, 13:14

Eski Rektör Hüseyin Bağ kalsaydı 173 + 1 (EŞ) Kadrosu ilanı açılırdı. Acaba halen eşi öğretim görevlisi sınavında başarılı olup akademik kadroya kavuştu mu bununla ilgili üniversiteden bir açıklama yapılmadı galiba.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı