Valilik duyurdu: Bir vaka koca fabrikaya ve ailelere sıçradı, 1 kişi öldü - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Valilik duyurdu: Bir vaka koca fabrikaya ve ailelere sıçradı, 1 kişi öldü

Valilik duyurdu: Bir vaka koca fabrikaya ve ailelere sıçradı, 1 kişi öldü

Denizli’de bir fabrikada bir kişide çıkan pozitif vaka koca fabrikaya, çalışanların da ailelerine sıçradı. Valilik fabrikanın 25 gündür kapalı olduğunu ve bir kişinin de hayatını kaybettiğini duyurdu.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 28 Temmuz 2020 Salı, 10:52

Denizli’de kononavirüs paniği yaşanıyor. Bir fabrikada korkulan oldu. Bir pozitif vaka tüm fabrikaya sıçradı, çalışanların büyük çoğunluğu koronaya yakalandı. Korona çalışanların ailelerine bile bulaştı. 25 gündür kapalı olan fabrikada koronaya yakalanan 1 kişi hayatını kaybetti.

Korona faciasını Denizli Valiliği twitter hesabından duyurdu. Valiliktan yapılan açıklamada, “Tedbirlere yeterince uyulmadığı anlaşılan bir fabrikada tek pozitif vaka ile başlayan süreçte çalışanların büyük çoğunluğu Covid-19’a yakalandı. 25 gündür kapalı olan fabrikada çalışanlarla birlikte ailelerine de bulaştı. Ne yazık ki bir kişi de hayatını kaybetti” ifadelerine yer verildi.

Yorumlar

Uğur Duranoğlu   -  Bağlantı 29 Temmuz 2020, 05:21

Bencede Fabrikanın kime ait olduğunu ve sökonusu olan fabrikanın ismi açıklanırsa daha iyi tedbir alınır. Hayatını kaybeden vatandaşımıza Allah’tan rahmet diliyorum, mekanı cennet olsun, koronaya yakalanan vatandaşlarımıza acil şifalar diliyorum.

Pakize   -  Bağlantı 28 Temmuz 2020, 23:05

fabrikanın adını da yazmış olsaydınız iyi olurdu herkes ona göre tebrini alirdi ne anlayalım şimdi bu haberden

Âdet   -  Bağlantı 28 Temmuz 2020, 19:35

Hangi fabrika olduğunu yazarsanız herkes oradaki kişilerle belli bir mesafe koyarak virüsün yayılmasını önler hiç olmazsa

Kazım Dalarslan   -  Bağlantı 28 Temmuz 2020, 12:45

Fabrikanın adı bilinmeliki oradaki çalışan insanlarla ilişkimiz varmı bilelim

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı