Denizli, Seçkiner ve Kımıl ailelerinin nikahında buluştu - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Denizli, Seçkiner ve Kımıl ailelerinin nikahında buluştu

Denizli, Seçkiner ve Kımıl ailelerinin nikahında buluştu

Denizli Selem Group’un sahibi Zafer Seçkiner’in kızı Selçin Seçkiner ile Kımıl Tekstil’in sahiplerinden Mehmet Kımıl’ın oğlu Yaşar Kımıl yaşamını birleştirdi. Düzenlenen nikah töreni, Denizli’nin önemli isimlerini bir araya getirdi.

Büşra Kuru / DENİZLİHABER / 5 Eylül 2015 Cumartesi, 16:51

Denizli’nin önemli markalarından biri olan Selem Group’un sahibi Zafer Seçkiner’in kızı Selçin Seçkiner ile Kımıl Tekstil’in sahiplerinden Mehmet Kımıl’ın oğlu Yaşar Kımıl dünya evine girdi.

secil-seckiner-fatih-kimil-evlendi-i-1

Aynı zamanda Selem Group Genel Müdür Yardımcısı olan Selçin Seçkiner ile Kımıl Tekstil’in Boyahane Müdürü olarak görev yapan Yaşar Kımıl’ın nikahları, iş ve siyaset dünyasını buluşturdu.

secil-seckiner-fatih-kimil-evlendi-i-2
PAÜ Kongre ve Kültür Merkezi’nde düzenlenen nikah töreninde genç çiftin mutluluğuna Selçin Seçkiner’in anne-babası Emine-Zafer Seçkiner ile Yaşar Kımıl’ın anne-babası Vecide-Mehmet Kımıl’ın yanı sıra, CHP Denizli Milletvekili Kazım Arslan, Denizli Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz’un da aralarında bulunduğu çok sayıda davetli ortak oldu.

Selçin Seçkiner ve Yaşar Kımıl, nikah memurunun sorusuna “Evet” yanıtı vererek bir ömür boyu mutluluğa adım attılar.

secil-seckiner-fatih-kimil-evlendi-i

Genç çift, nikaha katılan tüm davetlilerin tebriklerini kapıda bekleyerek tek tek kabul etti.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı