Kalp krizinden hayatını kaybeden öğrencinin adı kütüphaneye verildi - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Kalp krizinden hayatını kaybeden öğrencinin adı kütüphaneye verildi

Kalp krizinden hayatını kaybeden öğrencinin adı kütüphaneye verildi

Çivril’de yaşayan 14 yaşındaki Gülin Korkmaz geçen sene 13 Ocak’ta kalp krizi geçirip hayatını kaybetmişti. Genç kızın öğrenim gördüğü Çivril Nevişet Kameroğlu Ortaokulu’nda arkadaşları, öğretmen ve Okul Aile Birliği tarafından oluşturulan kütüphaneye ismi verildi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 14 Ocak 2021 Perşembe, 14:48

Çivril’de yaşayan 14 yaşındaki Gülin Korkmaz 13 Ocak 2020’de kalp krizi geçirdi. Hastaneye kaldırılan genç kız yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Genç kızın ölümü ailesini, arkadaşlarını ve öğretmenlerini yasa boğmuştu. Öğrenim gördüğü Çivril Nevişet Kameroğlu Ortaokulu’ndaki arkadaşları, öğretmenleri ve Okul Aile Birliği toplanarak okuldaki sınıflardan birine kütüphane yapıldı. Yapılan kütüphaneye vefat eden Gülin Korkmaz’ın ismi verildi.

Okul yönetimi salgın dönemini fırsata çevirdiklerini ve modern bir kütüphane yaptıklarını vurgularken Gülin Korkusuz’un isminin verilmesinin de teselli olduğunu belirtti.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı