Türkiye’nin en güzel 20 kızı arasında bir Denizlili - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Türkiye’nin en güzel 20 kızı arasında bir Denizlili

Türkiye’nin en güzel 20 kızı arasında bir Denizlili

Miss Turkey 2018 için geri sayım başladı. 226 adayın arasından finallere katılacak olan 20 isim belirlendi. Bu güzellerin arasında bir de Denizlili var. 21 yaşındaki Gülsüm İlayda Özülke tacı takabilmek için son viraja girdi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 22 Eylül 2018 Cumartesi, 12:29

Miss Turkey 2018 heyecanı doruğa çıktı. Uzun kamp ve seçme döneminin ardından Hilton’da düzenlenecek finallerde boy gösterecek olan 20 güzel belirlendi.

Zorlu bir eleme sürecinden geçen güzellerden biri tanıdık bir isim. Honaz’lı olan ve Girne Amerikan Üniversitesi Beşeri Bilimler Fakültesi İngilizce Dili ve Edebiyatı Bölümü 3. sınıf öğrencisi 21 yaşındaki Gülsüm İlayda Özülke, 20 güzel arasına girmeyi başardı.

Babası Honaz’da mali müşavir olarak görev yapan ve ilçede ikamet eden Gülsüm İlayda Özülke yarışmanın iddialı isimlerinden.

226 aday arasında sıyrılmayı ve ilk 20’ye girmeyi başaran Gülsüm İlayda Özülkü’nün bu başarısı Denizli’de heyecan yarattı.

Kendine güvenen Özülke, Hilton’da düzenlenecek finallerde mutlu sona ulaşmak ve güzellik tacını takmak istiyor.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
 karakter kaldı