Müftülükten Kızılay’a kan bağışı desteği - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Müftülükten Kızılay’a kan bağışı desteği

Müftülükten Kızılay’a kan bağışı desteği

Denizli Müftülüğü, Kızılay Denizli Şubesi’ne destek olarak kan bağışı kampanyası düzenledi. Türk Kızılayı Denizli Şubesi Başkanı Adem Salih Deniz müftülüğe teşekkür etti, vatandaşları kan bağışına çağırdı.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 21 Kasım 2020 Cumartesi, 10:58

Koronavirüs ile zorlu sınav verdiğimiz bu günlerde kan stoklarında azalmalar nedeniyle Kızılay sık sık kan bağışına davet ediyor. Bu davete Denizli İl Müftülüğü kayıtsız kalmadı ve kan bağışı kampanyası düzenledi.

Kızılay Denizli Şubesi Başkanı Adem Salih Deniz, “Hayat kurtarmak bizim kanımızda var” sloganı ile kampanya başlatan Denizli İl Müftülüğü’ne teşekkür ederek, “Salgın nedeni ile kan stoklarımızdaki kritik seviye devam ediyor. Bizlere destek veren İl Müftülüğümüze teşekkür ediyoruz. Kan acil değil, her zaman ihtiyaçtır. Ülkemizdeki Covid-19 salgını sebebi ile vatandaşlarımız kan verme konusunda çekince yaşayabilirler. Ancak Kızılay kan merkezlerinde sosyal mesafe kuralına uyarak, hijyenik bir ortamda, vatandaşlarımız kan bağışında bulunabilirler. Denizli halkını bu süreçte bizleri yalnız bırakmamalarını rica ediyoruz” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı