CHP il yöneticisi banka soygunu girişimi suçlamasıyla tutuklandı - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

CHP il yöneticisi banka soygunu girişimi suçlamasıyla tutuklandı

CHP il yöneticisi banka soygunu girişimi suçlamasıyla tutuklandı

Denizli’de 28 Ağustos’ta bankanın para deposunu soyma girişimi nedeniyle tutuklanan Çağatay H.’nin CHP Denizli’de engellilerden sorumlu il yöneticisi olduğu ortaya çıktı. Çağatay H. geçen hafta il yönetimiyle birlikte Emniyet Müdürü Kenan Yıldız’ı ziyaret ettiği anlaşıldı.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 28 Ekim 2020 Çarşamba, 23:05

Denizli’de 28 Ağustos’ta bir bankanın para deposunu silahla soyma girişiminin ardından Denizli Emniyet Müdürlüğü ekipleri failleri yakalamış ve adalete teslim etmişti.

Silahlı soygun girişimiyle ilgili ilginç bir gelişme yaşandı. Gözaltına alınan 6 kişiden 3’ünün tutuklandığı olayda, tutuklananlardan Çağatay H’nin CHP Denizli İl Yönetiminde Engellilerden Sorumlu Yönetim Kurulu üyesi olarak görev yaptığı ortaya çıktı.

Çağatay H’nin bir hafta önce de il yönetimiyle birlikte Emniyet Müdürü Kenan Yıldız’ı makamında ziyaret ettiği anlaşıldı. Ziyaretle ilgili fotoğrafın sosyal medya hesaplarından paylaşıldığı görüldü.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı