Çocuklarına kızan 60 yaşındaki adam intihar girişiminde bulundu - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Çocuklarına kızan 60 yaşındaki adam intihar girişiminde bulundu

Çocuklarına kızan 60 yaşındaki adam intihar girişiminde bulundu

Ağız ve Diş Hastanesi’nin karşısındaki inşaatın üzerine çıkan 60 yaşındaki Zafer K. intihar girişiminde bulundu. İtfaiye atlama yatağı açtış polis yaşlı adamı ikna edebilmek için uzun süre çaba harcadı. Polis bir anlık dikkatsizliğinden yararlandığı yaşlı adamı kurtardı.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 4 Temmuz 2017 Salı, 19:25

Hastane Caddesi akşam saatlerinde hareketli anlara sahne oldu. Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi’nin karşısında bulunan inşaatın çatısında bir kişinin olduğunu ve kenara oturduğunu fark eden vatandaşlar durumu polise bildirdi.

Kısa süre içinde olay yerine polis, sağlık ve itfaiye ekipleri sevk edildi. Polis çatıya çıkıp 60 yaşındaki Zafer K.yı ikna etmeye çalışırken, itfaiye ekipleri de atlama ihtimaline karşı atlama yatağı açtı. Sağlık ekipleri de olay yerinde hazır bekledi.

Polis uzun süre ikna etmek için çaba harcadığı yaşlı adamı bir anlık dikkatsizliğinden yararlanarak yakaladı. Atlamasına izin verilmeyen Zafer K. önce hastaneye, daha sonra da ifadesi alınmak üzere karakola götürüldü.

Zafer K.nın çocuklarıyla sorun yaşadığı, bu nedenle ölmek istediği öne sürüldü.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı