Denizli merkezli uyuşturucu operasyonunda 23 şüpheli yakalandı - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Denizli merkezli uyuşturucu operasyonunda 23 şüpheli yakalandı

Denizli merkezli uyuşturucu operasyonunda 23 şüpheli yakalandı

Denizli merkezli 5 ilde uyuşturucu madde ticareti ve sokak satıcılığı yapanlara yönelik operasyonda 23 şüpheli gözaltına alındı. Polisin operasyon düzenlediği evde arama yapmadan önce bebeği nazikçe çıkarması ise operasyonun sıcak bir karesi olarak akıllarda kaldı…

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 14 Şubat 2020 Cuma, 11:21

İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şubesi ekipleri, çevre illerden kente uyuşturucu getirip ”torbacı” olarak tabir edilen sokak satıcıları aracılığıyla satıldığı bilgisi üzerine 3 aylık takibin ardından Denizli’nin yanı sıra Aydın, Manisa, Uşak ve İzmir’de 24 adrese eş zamanlı operasyon düzenledi.

Özel harekat polislerinin de destek verdiği operasyonda, ekipler kapıları açılmayan evlere koçbaşı kullanarak girdi.  Aramalara 200 polisin yanı sıra iki dedektör köpek de katıldı. Ekipler ayrıca operasyon yapılan bölgeleri drone ile de kontrol altında tuttu.


Şüpheli bir kadın, üzerinde sakladığı uyuşturucuyu tuvalete atmak üzereyken suçüstü yakalandı.

Aramalar sonucunda 6 gram eroin, 641 gram sentetik uyuşturucu, 9 gram esrar, 50 sentetik hap, 1 ruhsatsız av tüfeği, 5 hassas terazi ve çeşitli belgeler ele geçirildi.

Operasyonda, 2’si kadın 23 şüpheli gözaltına alınarak emniyete götürüldü. DENİZLİ (AA)


BEBEK HASSASİYETİ

Anadolu Ajansı’nın geçtiği fotoğraflarda, operasyon sırasında evde arama yapılmadan önce bebeğin dışarı çıkarıldığı bir kare ise hafızalara kazınacak nitelikte… İki polisin bebeğin arama sırasında rahatsız olmaması için dışarı çıkarıp sıcak bir ortama aktarırkenki görüntüsü dikkat çekiciydi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı