REKLAMI GEÇ

Denizli Valiliği’nden dolandırıcılık uyarısı

Denizli Valiliği’nden dolandırıcılık uyarısı

Denizli Valiliğinden dolandırıcılık uyarısı. Valilikten yapılan açıklamada vali Ali Fuat Atik, valilik ve özel kalem müdürünün adı kullanılarak iş insanlarından para ve yardım istendiği belirtilerek, dolandırıcılara kanılmaması istendi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 20 Aralık 2021 Pazartesi, 12:07

Denizli Valiliği’nden yapılan açıklamada, son zamanlarda art niyetli kişiler tarafından Denizli Valiliği, Denizli Valisi Ali Fuat Atik ve Özel Kalem Müdürü’nün adı kullanılarak, iş insanları ve vatandaşların ev veya cep telefonlarının arandığı, para yardımı talebinde bulunulduğunun tespit edildiği belirtildi.

Açıklamada, “Denizli Valiliği’nin veya herhangi bir kamu kurumumuzun vatandaşlarımız, iş insanlarımız ve esnafımızdan telefon veya diğer iletişim yollarıyla herhangi bir amaçla yardım toplama gibi bir talebi veya yöntemi bulunmamaktadır.

Valiliğimizin ve herhangi bir kamu kurumunun veya kamu yöneticisinin adını kullanarak telefon vb. yöntemle yardım toplamaya çalışan dolandırıcılara hiçbir şekilde itibar edilmemesi, böyle bir durumla karşılaşan vatandaşlarımızın Emniyet Müdürlüğü veya Jandarma Komutanlığı’na ihbarda bulunması önemle rica olunur” denildi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı