Denizli'de eşi tarafından bıçaklanan kadın hayatını kaybetti - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Denizli’de eşi tarafından bıçaklanan kadın hayatını kaybetti

Denizli’de eşi tarafından bıçaklanan kadın hayatını kaybetti

Hacıkaplanlar’da apartmanın çatısından ip sarkıtarak girdiği evde boşanma aşamasındaki eşini bıçaklayarak öldüren kişi gözaltına alındı.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 23 Mart 2021 Salı, 09:29

Alınan bilgiye göre olay, gece yarısı Hacıkaplanlar Mahallesi Kayalık Caddesi’nde bulunan 6 katlı Çimen Apartmanında yaşandı.  Eşiyle boşanma aşamasında olan Meral Sivrikaya, iki hafta önce evini terk etti ve kızı Özlem Yılmaz’ın yanında kalmaya başladı.

İP SARTIKIP BALKONDAN EVE GİRDİ
Erkan Sivrikaya, iddiaya göre eşiyle barışmak için kızının yaşadığı apartmana gitti ancak kapıyı açan olmadı. Bunun üzerine eline ip alıp apartmanın çatısına çıktı. Erkan Sivrikaya, çatıdan iple beşinci kattaki kızının balkonuna, oradan da evine girdi ve burada eşiyle tartışmaya başladı.

Tartışma sırasında Erkan Sivrikaya, yanında getirdiği bıçakla iki çocuğunun annesi Meral Sivrikaya’yı balkonda vücudunun çeşitli yerlerinden defalarca bıçakladı.

ZANLIYI VATANDAŞLAR YAKALAYIP POLİSE TESLİM ETTİ
Çevredekilerin ihbarı üzerine olay yerine acil sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. Erkan Sivrikaya, elinde bıçakla apartmandan kaçmaya çalıştığı sırada olaya tanık olan vatandaşlar tarafından yakalandı. Zanlı, olay yerine gelen polis ekiplerine teslim edildi.

Eşi tarafından vücudunun birçok yerinden bıçaklanan Meral Sivrikaya, sağlık ekiplerinin tüm müdahalesine rağmen balkonda yaşamını yitirdi.

Yorumlar

Meric   -  Bağlantı 23 Mart 2021, 09:54

Şerefsiz katil köpek. Hapiste birilerinin karısı ol da mutlu olalım

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı