REKLAMI GEÇ

Denizli’de Patlama: 1 Kişi Yaralandı, Soruşturma Başlatıldı

Denizli’de Patlama: 1 Kişi Yaralandı, Soruşturma Başlatıldı

Denizli Valiliği Pamukkale ilçesinde meydana gelen patlamada 1 kişi yaralandı. Valilikten yapılan açıklamada, patlamanın yaşandığı binada kaçak define kazısı yapıldığı ve yanar vaziyetteki sigara ile binaya giren kişinin patlamaya sebep olduğu belirtildi. Olayda can kaybı yaşanmazken, soruşturma başlatıldı.

Ali Bilge / DENİZLİHABER / 14 Mayıs 2023 Pazar, 08:49

Denizli Valiliği, Pamukkale ilçesinde meydana gelen ve 1 kişinin yaralandığı olayla ilgili soruşturma başlatıldığını bildirdi.

Valilikten yapılan açıklamada, bugün saat 04.00 sıralarında Topraklık Mahallesi’nde meydana gelen patlamada yaralanan kişinin, yaşadığı binaya yanar vaziyetteki sigarayla giriş yaptığı ifade edildi.

Bu sırada patlamanın gerçekleştiği ve çevrede zararın oluştuğu belirtilen açıklamada, şunlar kaydedildi:

“Bölgeye derhal güvenlik görevlileri ve uzman ekipler sevk edilmiş. Gerekli tedbirler alınmış ve yapılan ilk inceleme neticesinde kepçe operatörü olarak çalışan kazı/hafriyat işleriyle uğraşan ve aynı binada ikamet eden S.S. (22) isimli şahsın yanar vaziyetteki sigara ile binaya girdiği esnada patlamanın meydana geldiği anlaşılmıştır. Binanın bodrumumda yapılan araştırmada, kaçak define kazısı yapmakta kullanılan malzeme ve materyaller ele geçirilmiştir.”

Meydana gelen olayda can kaybının yaşanmadığı bildirildi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı