Jandarmadan “gece yarasaları”na demir yumrum operasyonu - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Jandarmadan “gece yarasaları”na demir yumrum operasyonu

Jandarmadan “gece yarasaları”na demir yumrum operasyonu

Jandarma suç Araştırma Timi (JASAT) ve Sarayköy ilçe Jandarma Komutanlığı ekipleri, kendilerine gece yarasaları diyen hırsızlık şebekesinin karı-koca üyesini yakaladı. Çok sayıda suç kaydı bulunan iki zanlı 24 Ekim’de 25 bin lira değerinde yüksek gerilim hattı demirlerini çaldıkları da belirlendi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 2 Kasım 2020 Pazartesi, 18:02

Jandarma suç Araştırma Timi (JASAT) ve Sarayköy ilçe Jandarma Komutanlığı ekipleri, 24 Ekim’de Sarayköy’de yüksek gerilim hattına ait 25 bin lira değerinde demirlerin çalınmasının ardından harekete geçti.

Olayın ardından 36 kameranın 63 saatlik kaydını inceleyen jandarma ekipleri olayda kullanılan aracın plakasını tespit etti.

Hırsızlığın biri kadın iki kişi tarafından gerçekleştirildiğini belirleyen jandarma, faillerin kimliklerinin de belirlenmesinin ardından harekete geçti.

OPERASYONUN ADI DEMİR YUMRUK
Hırsızlık şebekesine karşı demir yumruk ismiyle operasyon düzenleyen jandarma, suça karışan karı kocanın kendilerine “gece yarasaları” ismini veren çetenin üyesi olduklarını da tespit etti.

Gerçekleştirilen demir yumruk operasyonuyla karı-koca hırsızlık zanlıları gözaltına alındı. İşlemlerinin tamamlanmasının ardından adliyeye sevk edilen iki zanlı tutuklanarak cezaevine gönderildi.

SUÇ DOSYALARI KABARIK
Gözaltına alınan zanlılardan İhsan T.nin (30) 69 suç kaydının bulunduğu ve hırsızlıktan arandığı tespit edilirken, eşi Seher T.nin de (26) 22 suç kaydı ve 3 farklı suçtan aramasının bulunduğu belirlendi.

Yorumlar

Haso   -  Bağlantı 2 Kasım 2020, 21:53

Nasıl yasalarımız var arkadaş? 69 suç kaydı var ve elini kolunu sallayarak dışarıda geziyor. Her birinden ay versen, 17 yıl yapar. Gerçi içerde senden, benden daha rahat yaşarlar ya. Ekmek elden su gölden. Algı yok, vergi yok. Topuna kibrit suyu

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı