REKLAMI GEÇ

Çevik kuvvet binasında yangın çıktı

Çevik kuvvet binasında yangın çıktı

Denizli’de Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü’nün Şirinköy’deki malzeme deposunda bilinmeyen nedenle yangın çıktı. Plastik malzemelerin ağırlıklı olarak bulunduğu depodaki yangına itfaiye ekipleri kısa süre içinde müdahale etti. Yangın kontrol altına alındı.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 30 Temmuz 2022 Cumartesi, 11:23

Denizli’de Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü’nün Merkezefendi İlçesi, Şirinköy Mahallesi’ndeki malzeme deposunda bilinmeyen bir nedenle yangın çıktı. Üç büyük üniteden oluşan depoda plastik malzemelerin yoğunlukta oluşu yangının kısa süre içinde tüm bölümlere yayılmasına neden oldu. İçinde çoğunluğu kıyafet ve ekipman olan malzemelerden yükselen siyah dumanlar şehrin dört bir yanından görülebildi.

Dumanların yükseldiğini fark eden polis hemen itfaiye ekiplerini aradı. Bölgeye çok sayıda itfaiye aracı sevk edildi. Polis ekipleri yangına TOMA araçlarıyla da müdahale etmeye çalıştı. Polis yangın bölgesinde geniş güvenlik önlemleri aldı. Bölgede yollar trafiğe kapatıldı. Tesise girişler engellendi.

İtfaiye ekipleri yangını söndürmek için tesisin üst pencerelerinden ve ana girişinden içeri su sıktı. Alevlerin sıcaklığı binanın metal çatısını etkiledi. Zaman zaman ısının etkisi ile çatıdan sesler geldi.

Denizli Valiliği’nden çevik kuvvet deposundaki yangınla ilgili açıklama

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı