Önce öldürdü sonra tecavüz etti - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Önce öldürdü sonra tecavüz etti

Önce öldürdü sonra tecavüz etti

Sokak köpeğini boğarak öldüren cani daha sonra tecavüz etti. Yapılan çalışmalar sonu polis, o caniyi saklandığı yerde yakaladı.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 11 Mayıs 2018 Cuma, 17:18

Denizli’de bir sokak köpeğinin ayaklarını iple bağlayıp sürükleyen 19 yaşındaki Osman. B, daha sonra köpeği boğarak öldürdü. Ardından köpeğe tecavüz eden cani, kameralara yakalandı. Soruşturma başlatan polis ekipleri, Osman B’yi yakalayarak, soruşturma başlattı.

Kaleiçi eski pazaryerinde, sabah iş yerini açan esnaf, sokak merdivenleri altında ayakları ve kuyruğu iple bağlı, telef olmuş sokak köpeğini görünce polise haber verdi.

İhbarla gelen polis ekipleri, köpeğin yanında erkek iç çamaşırı olduğunu fark etti. Olay yerine Denizli Büyükşehir Belediyesi Sokak Hayvanları Kliniği’nden veteriner çağrıldı. Veteriner, ayaklarındaki ve kuyruğundaki ipleri çözüp, köpeği kliniğe götürdü.

Yapılan incelemede, köpeğin ayakları bağlandıktan sonra boğularak, öldürüldüğü ve tecavüz edildiği ortaya çıktı. Olayla ilgili soruşturma başlatan polis, çevredeki güvenlik kamerası kayıtlarını inceledi.

İş yerinin kamera kayıtlarında, bölge sakinlerince tanınan ve madde bağımlısı olduğu bilinen 19 yaşındaki Osman B. köpeği götürürken görüldü. Ayrıca bu kişinin yaklaşık 40 dakika sonra da olay yerinden ayrılırken, pantolonunun kemerini düzelttiği kameraya yansıdı.

Olay, bölgede infial oluştururken, polis ekiplerince madde bağımlısının yakalanması için çalışma başlatıldı.Olay yerinde bulunanlar ise tepkilerini dile getirerek, sokak köpeğinin bölgede hep dolaştığını ve hayvanı beslediklerini söyledi.

Olayla ilgili soruşturma başlatan polis çalışmalar sonucu Osman B.’yi saklandığı yerde yakaladı, soruşturma başlatıldı.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
 karakter kaldı