Öz kızını vuran baba tutuklandı, Kadriye taburcu edildi - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Öz kızını vuran baba tutuklandı, Kadriye taburcu edildi

Öz kızını vuran baba tutuklandı, Kadriye taburcu edildi

Buldan’da baba-kız arasındaki tartışmada kan akmış, baba A.A. öz kızı Kadriye Esenay A.yı pompalı tüfekle vurarak yaralamıştı. Hastanede tedavi edilen Kadriye, taburcu edildi. Öz kızına kurşun sıkan baba ise tutuklandı.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 8 Haziran 2021 Salı, 14:44

Buldan Yeni Mahalle’de 6 Haziran’da yaşanan olayda, ailesinin bilgisi olmadan evlendiğini söyleyen Kadriye Esanay A. ile baba A.A. arasında tartışma çıkmış, baba pompalı tüfek ile öz kızına ateş ederek ağır yaralamıştı.

Üzücü olayın ardından Kadriye Esenay A. ağır yaralı olarak kaldırıldığı Denizli Devlet Hastanesi’nde tedavi altına alınmıştı.

KADRİYE’DEN İYİ HABER
Pompalı tüfekten çıkan saçmaların hedefi olan 25 yaşındaki Kadriye Esenay A.dan iyi haber geldi. Ağır yaralı olarak kaldırıldığı Denizli Devlet Hastanesi’nde tedavi gören Kadriye, taburcu edildi.

BABA TUTUKLANDI
Tartıştığı öz kızına kurşun sıkan baba A.A. ise emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi. Baba sulh ceza hakimliğince tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı