Polisler günlerini kutladı - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Polisler günlerini kutladı

Polisler günlerini kutladı

Türk Polis Teşkilatı’nın kuruluşunun 171. yıl dönümü ve 10 Nisan Polis Bayramı kutlamaları, Gaziantep’te bir işyerinden 6 polis tören kıyafetinin çalınması nedeniyle olası bir terör olayına karşı geniş güvenlik önlemleri altında yapıldı.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 10 Nisan 2016 Pazar, 12:33

Denizli Valiliği Atatürk Anıtı önünde düzenlenen törende geniş güvenlik önlemleri dikkat çekti. Çelenklerin konulacağı alanın tamamı bariyerlerle çevrilerek, olası terör eylemleri ve sahte polislere karşı önlem alındı.

denizli-polis-haftasi-10-nisan-2

Gaziantep’te 6 polis tören kıyafetinin çalınması nedeniyle Denizli’deki çelenk sunma töreninde polis kıyafeti ile olası eylem yapma ihtimalini göz önünde tutarak önlemlerin en üst seviyeye çıkarıldığı öğrenildi. Sivil polisler ve bomba uzmanı polislerde tören alanının çevresinde önlem aldı.

Emniyet Müdürü Hüseyin Namal, Emniyet Müdür Yardımcıları, şube müdürleri ve polis memurlarının katıldığı tören çelenk sunulmasıyla başladı. Müdür Namal, anıta çelenk koyduktan sonra tören saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla sona erdi.

denizli-polis-haftasi-10-nisan-3

Müdür Namal, Denizli’nin huzurlu bir kent olduğunu belirterek, “Teşkilatımızın 171. kuruluşunu kutladık. Bu yılki etkinliklerimizi daha çok şehitlerimi anma ve onlarla daha fazla birlikte olma şeklinde yapıyoruz. Her zaman yanımızda olan ve desteğini esirgemeyen halkımıza teşekkür ederiz” dedi.

denizli-polis-haftasi-10-nisan-1

 

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı