Sağlıksız koşullarda satış yapan seyyarlar toplanıyor - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Sağlıksız koşullarda satış yapan seyyarlar toplanıyor

Sağlıksız koşullarda satış yapan seyyarlar toplanıyor

Denizli Büyükşehir Belediyesi, Merkezefendi Belediyesi ve Pamukkale Belediyesi seyyar satıcılara izin vermeme kararı aldı. Ortak alınan karar gereği, sağlıksız satış yaptığı belirlenenlerin ürünlerine ve araçlarına el konuldu.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 2 Mayıs 2019 Perşembe, 16:41

Zabıta ekipleri Denizli genelinde seyyar satış yapanlara karşı çalışma başlattı. Denizli Büyükşehir Belediyesi ile birlikte Merkezefendi ve Pamukkale Belediyesi’nin ortak hareket ettiği çalışmada, zabıta ekipleri sağlıksız koşullarda ve sağlıksız ürün satan seyyar satıcıların hem ürünlerine hem de araçlarını toplamaya başladı.

10 gün önce alınan karar gereği belediyelerin zabıta ekipleri bu güne kadar yaklaşık olarak 40’a yakın seyyar satıcının ürününe ve aracına el koydu. Ortak yürütülen çalışmada Büyükşehir Belediye Zabıta Ekipleri seyyar satıcı Pamukkale Belediyesi’nin sınırları içindeyse Pamukkale Belediye Zabıta ekipleri ile eğer Merkezefendi Belediyesi’nin sınırları içinde ise buranın zabıta ekipleri ile birlikte hareket ediyor.

Yorumlar

horoz   -  Bağlantı 2 Mayıs 2019, 22:52

sokakları işgal eden kafe ve dükkanlara da el atılsa keşke

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
 karakter kaldı