Şehit polis Kabalay’ın silah arkadaşları gözyaşlarına boğuldu - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Şehit polis Kabalay’ın silah arkadaşları gözyaşlarına boğuldu

Şehit polis Kabalay’ın silah arkadaşları gözyaşlarına boğuldu

Ağrı’da şehit düşen özel harekat polisi Veli Kabalay’ın birlikte görev yaptığı silah arkadaşları, havaalanında düzenlenen törende birbirine sarılıp gözyaşı döktü. Şehit Kabalay’ın fotoğrafını da bir an olsun ellerinden bırakmayan özel harekat polislerinin o anları görenlerinin yüreğini yaktı.

Ali Bilge / DENİZLİHABER / 14 Mayıs 2021 Cuma, 11:53

Türkiye-İran sınır hattında yapılan duvar inşaatının güvenliğini sağlayan güvenlik güçlerine PKK’lı teröristlerce İran tarafından açılan taciz ateşi sonucu dün şehit olan özel harekat polisi Veli Kabalay’ın (33) cenazesi askeri uçakla Ağrı’dan Denizli’ye getirildi.

Şehidin Ağrı’da birlikte görev yaptığı silah arkadaşları da, askeri uçakla şehidin naaşıyla birlikte Denizli’ye geldi. Arkadaşlarını kaybetmenin acısını yaşayan özel harekat polisleri, Çardak Havaalanı’nda düzenlenen resmi törende, duygu dolu anlar yaşadı. Şehidin fotoğrafını bir an olsun ellerinden bırakmayan özel harekat polisleri, gözyaşlarına hakim olamadı, birbirine sarılıp ağladı. Kabalay’ın silah arkadaşlarının o onları görenlerin yüreğini dağladı.

Şehit Kabalay, memleketi Tavas’ın Ulukent Mahallesi’nde Cuma namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından toprağa verilecek.

Yorumlar

soru yorum   -  Bağlantı 14 Mayıs 2021, 12:56

Allah rahmet etsin.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı