Taciz iddiası ile gözaltına alınan şüpheli tutuklandı - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Taciz iddiası ile gözaltına alınan şüpheli tutuklandı

Taciz iddiası ile gözaltına alınan şüpheli tutuklandı

Son günlerde sık sık gündeme gelen taciz olaylarına bir yenisi Denizli’den eklendi. 14 yaşındaki çocuğa taciz ettiği iddiasıyla gözaltına alınan şüpheli tutuklandı.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 30 Nisan 2019 Salı, 18:11

Denizli’nin Pamukkale İlçesi Aktepe Mahallesi Akvadi TOKi Konutları’nda ikamet ettiği öğrenilen 52 yaşındaki Rıfat Ç. Oğlu U.Ç’nin playstationına bakması için eve çağırdığı komşusu S.Ç’nin 14 yaşındaki oğlu K.Ç.’yi taciz ettiği iddiasıyla gözaltına alındı.

İddiaya göre Playstationı kontrol eden 14 yaşındaki K.Ç’nin yanına gelen Rıfat Ç, çocuğa sözle tacizde bulunmaya başladı. Kendisinin de playstationı olan K.Ç, Rıfat Ç’nin tacizi sürdürmesi üzerine gizlice telefonun ses kaydını açtı ve 11 dakika boyunca konuşmaları kayıt etti. Çocuğa sözle tacizde bulunan Rıfat Ç, K.Ç. evine giderken elle tacizde bulundu.

Eve dönen 14 yaşındaki K.Ç. olayı babası Ş.Ç’ye anlattı ve ses kayıtlarını dinletti. Baba Ş.Ç, diğer komşularla birlikte Rıfat Ç’nin evine gelirken içeride kimsenin olmadığı anlaşıldı. Durumun polise bildirilmesi üzerine olay yerine gelen emniyet ekipleri, apartmanın kamera kayıtlarında Rıfat Ç’nin evden çantasıyla ayrıldığını tespit etti.

Evde arama yapan ve olayla ilgili soruşturma başlatan polis, daha sonra 14 yaşındaki K.Ç’yi taciz ettiği öne sürülen Rıfat Ç’yi gözaltına aldı. Emniyetteki işlemlerininin ardından adliyeye sevk edilen zanlı tutuklandı.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
 karakter kaldı