Uyuşturucu ticareti yaptığı belirlenen 16 yabancı uyruklu sınır dışı edilecek - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Uyuşturucu ticareti yaptığı belirlenen 16 yabancı uyruklu sınır dışı edilecek

Uyuşturucu ticareti yaptığı belirlenen 16 yabancı uyruklu sınır dışı edilecek

Denizli Emniyet Müdürlüğü Narkotik Bürosu ekipleri, sabah erken saatlerde eş zamanlı operasyonlar ile uyuşturucu ticareti yaptığı ve geçimini meşru olmayan yollarla sağladığı belirlenen 16 yabancı uyrukluyu yakaladı. Zanlılar, sınır dışı edilmek üzere İl Göç İdaresi Müdürlüğü’ne teslim edildi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 26 Haziran 2020 Cuma, 18:01

Denizli Emniyet Müdürlüğü Narkotik Bürosu ekipleri, kentte uyuşturucu suçu işleyen ve geçimlerini meşru olmayan yollardan sağlayan yabancı uyruklu kişilere yönelik kapsamlı bir soruşturma başlattı.

Soruşturmanın tamamlanması ve zanlılara yönelik net bilgilerin elde edilmesinin ardından operasyon için düğmeye basıldı.

Belirlenen adreslere şafak vakti eş zamanlı operasyonlar düzenleyen polis, 16 yabancı uyrukluyu gözaltına aldı. Yakalanan zanlılardan birinin daha önce uyuşturucu madde ticareti yapma suçlamasıyla arandığı belirlendi.

Emniyet Müdürlüğü’nde işlemleri tamamlanan zanlılar, sınır dışı edilmek üzere İl Göç İdaresi Müdürlüğü’ne gönderildi.

Yorumlar

VATANSEVER   -  Bağlantı 27 Haziran 2020, 20:25

Hepsini göndersinler. Hadi suriyeler savaş kaçıyor dediniz. Peki ya İranlılar ? Orada da mı savaş var Elalemi biz mi besleyeceğiz sürekli..

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı