Yeni yıl fırsatçıları iş başında, çok miktarda kaçak alkol ele geçirildi - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Yeni yıl fırsatçıları iş başında, çok miktarda kaçak alkol ele geçirildi

Yeni yıl fırsatçıları iş başında, çok miktarda kaçak alkol ele geçirildi

Yeni yılın yaklaşmasıyla sahte alkol üzerinden para kazanmayı hedefleyen fırsatçılar piyasaya çıkmaya başladı. Polis tarafından gerçekleştirilen operasyonda 2 kişi gözaltına alındı, çok miktarda sahte içki ve yapımında kullanılan alkol ele geçirildi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 15 Kasım 2021 Pazartesi, 15:55

Denizli Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi ekipleri, alkollü içki kaçakçılığının önlenmesine yönelik çalışmalarını yoğunlaştırdı.

Yeni yılın yaklaşmasıyla birlikte sahte alkolden para kazanmayı hedefleyen fırsatçılara yönelik düzenlenen operasyonda 2 zanlı gözaltına alındı.

Bu kişilerin ev ve işyerlerinde yapılan aramalarda 219 litre sahte alkol, 452 litre kaçak alkol yapımında kullanılan etil alkol, 100 şişe farklı marka ve ebatlarda kaçak alkollü içki, 75 adet boş içki şişesi, 69 adet alkol yapımında kullanılan aroma, 64 adet alkol yapım kiti ve 33 paket kaçak sigara ele geçirildi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı