REKLAMI GEÇ

Sarılmak bedava eylemine verilen tepkiler güldürdü

Sarılmak bedava eylemine verilen tepkiler güldürdü

Denizli’de, Türk asıllı Avusturya vatandaşı 27 yaşındaki Jurgen Willem, sevgi ve hoşgörüye dikkat çekmek için dünyada ‘Free Hug’ olarak bilinen sarılmak bedava adlı eylemi gerçekleştirdi. Ev hanımı kadınların gence verdiği ilginç tepkiler, güldürdü.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 21 Şubat 2015 Cumartesi, 10:30

Ramazan ÇETİN/ DENİZLİ, (DHA)
Kentte bir restoranda garson Türk asıllı Avusturya vatandaşı Jurgen Willem, Gazi Bulvarı’ndaki kaldırımda sarılmak bedava adlı eylemi gerçekleştirdi.

Delikliçınar Meydanı ve Pamukkale Üniversitesi Kınıklı yerleşkesinde de önceden aynı eylemi yapan Willem’ı gözleri atkıyla kapalı ve kolları iki yana açık halde görenler şaşırdı.Willem’i merakla izleyen bir kadının, ‘Bu neden böyle duruyor. Ne anlatmak istiyor? Ailesinden sevgi görmüyor mu? Sevgiye ya da ilgiye mi ihtiyacı var? Amacını ben anlamadım. Üç gündür bu çocuk böyle dikiliyor’ tepkisine Willem, “Bu tüm dünyada yapılan bir sosyal sorumluluk projesidir. Amacımız sevgiyi, hoşgörüyü çoğaltmak. Her gün kötü şeyler oluyor. Biz zoru yenmeliyiz” cevabını verdi.

 Bunun üzerine kadın, ‘Kötü haberleri izledikçe canım sıkılıyor. Bende mi buraya geçip kollarımı açayım’ karışığını verdi. Willem ile kadın arasındaki diyalog, çevredekileri güldürdü.  Willem’ın yanında duran ‘Free Hug, bir sosyal sorumluluk projesidir. Sarılmak tüm duyguların en güzel anlatılma şeklidir. Sarılmak bedava’ yazılı dövizi gören özellikle gençler ve öğrenciler, gence sarıldı.

 

 

 

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı