TEV işadamı Mustafa Kaynak'ı yılın babası ilan etti - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

TEV işadamı Mustafa Kaynak’ı yılın babası ilan etti

TEV işadamı Mustafa Kaynak’ı yılın babası ilan etti

Türk Eğitim Vakfı Denizli Şubesi, eğitime verdiği destekler nedeniyle işadamı Mustafa Kaynağı yılın babası ilan etti.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 16 Haziran 2019 Pazar, 19:20

Türk Eğitim Vakfı Gönüllüleri, Babalar Günü etkinliği kapsamında kahvaltıda buluştu. Marla Restoran’da gerçekleşen etkinliğe TEV gönüllülerinin yanı sıra CHP İl Başkanı Mahir Akbaba, işadamları Mustafa Kaynak ve Musa Kazım Manasır, Kadın Platformu Sözcüsü Gülnur Oymak ve Kadın Haklarını Koruma Derneği Başkanı Nurten Karakış katıldı.
TEV Denizli Şubesi Başkanı Nail Kalemci, Türk Eğitim Vakfı ailesi olarak 52 yıldır kendilerini eğitime adadıklarını belirterek bu güne kadar toplanan bağışlarla 15 bin öğrenciye destek olunduğunu söyledi.

2019 yılına kadar 200 bin öğrenciye burs verildiğini kaydeden Kalemci, eğitime verdiği destekler nedeniyle işadamı Mustafa Kaynak’ı yılın babası ilan etti. Denizli’de yaptırdığı okullarla bağını hiç koparmayan, okul yönetimi ve öğrencilerle sık sık bir araya gelerek desteğini sürdüren işadamı Kaynak’a plaketini veren Kalemci, eğitim neferlerinin sayısının artmasını diledi. Etkinlikte TEV’e katkıda bulunan kişi ve firmaların temsilcilerine plaket verildi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
 karakter kaldı